OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27 Niedziela Zwykła Rok C – 06.10.2019

 

1. W tym tygodniu – poniedziałek: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, piątek: Wspomnienie św. Jana XXIII, papieża.

 

2. W tym roku kończy się 4-letnia kadencja obecnej Rady Parafialnej. W dniach 9. i 10. listopada br. na terenie całej diecezji Limburg w parafiach niemieckich i obcojęzycznych przeprowadzone zostaną wybory do Rad Parafialnych na następną kadencję. Z dniem dzisiejszym kończymy proces zgłaszania kandydatów. Formularze zgłoszeniowe można składać u pana Piotra Kutza albo u księży.

 

3. W przyszłą niedzielę 13. dzień miesiąca, rózaniec w intencjach papieskich odmówimy po koronce po Mszy św. o godz. 10.30.

 

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w każdą środę, piątek i sobotę po Mszach Św. Jednocześnie zapraszamy w ciągu roku na wspólną modlitwę różańcową. Pół godziny przed każdą mszą św. przez cały rok modlimy sie wspólnie różańcem.

 

5. Na naszej stronie internetowej są podane informacje na temat wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zapowiedziane na niedzielę 13. października. Istnieje możliwość głosowania w naszej sali parafialnej w godz. 7-21, ale tylko po uprzednim zarejestrowaniu się na liście głosujących w Konsulacie. Rejestracji można dokonać poprzez internet, telefonicznie lub listownie. Potrzebne informacje znajdują sie na stronie internetowej Konsulatu w Kolonii. Prosimy o nietelefonowanie w sprawach wyborów do biura parafialnego.

 

6. Polecamy kalendarze na rok 2020 jak również nowy numer miesięcznika „Nasze Słowo” i „Rycerz Niepokalanej”.

Ewangelia na dziś !

Szkoła Modlitwy
Słowem Bożym

 

odwiedzin od listopada 2005 r.

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Polnische Katholische Gemeinde