OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 

          18 Niedziela Zwykła Rok C – 04.08.2019

 

1. W tym tygodniu obchodzimy. Wtorek, 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego, czwartek 8 sierpnia wspomnienie św. Dominika; piątek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, w sobotę 10 sierpnia Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

 

2. Biuro parafialne w miesiącu lipcu i sierpniu jest czynne tylko w środy
i piątki w godz. 16:00 – 18:00.

 

3. Polecamy nowy numer miesięcznika „Nasze Słowo”, a w nim materiały z sympozjum młodzieży polonijnej z Concordii z czerwca tego roku.

 

4. W zakrystii przyjmujemy zgłoszenia na naszą coroczną pielgrzymkę autokaroweą do sanktuarium maryjnego w  Maria Buchen. Opłata za przejazd autobusem 20E. Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia.

 

Ewangelia na dziś !

Szkoła Modlitwy
Słowem Bożym

 

odwiedzin od listopada 2005 r.

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Polnische Katholische Gemeinde